Dirigendid

Benjamin Kirk (sünd 1992) alustas tööd Tallinna Kammerkoori peadirigendi ja kunstilise juhina 2017. aasta sügisel. Ta on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias koorijuhtimise bakalaureuse- ja magistriõppe Tõnu Kaljuste käe all ning täiendanud end Inglismaal Kuninglikus Muusikaakadeemias Patrick Russilli juhendamisel. Täna on tal käsil kolmanda magistrikraadi õpingud Muusikaakadeemia orkestridirigeerimise klassis ning tema erialaõpetajad on Paul Mägi ja Tõnu Kaljuste.  Oma lühikese karjääri jooksul on Kirk töötanud juba selliste koosseisudega nagu BBC Singers, Berliini Raadiokoor, Sloveenia Filharmoonia Kammerkoor, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Eesti Rahvusmeeskoor, Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor, Corelli Music, Voces Musicales, Collegium Musicale ja paljud teised.

Aivar Leštšinski
(sünd 1958) lõpetas Tallinna Riikliku Konservatooriumi 1981. aastal professor Arvo Ratassepa koorijuhtimise klassis. Aastatel 1991-1995 õpetas ta koorijuhtimist Tallinna Pedagoogikaülikoolis. 1992-1994 juhatas ta segakoori "Noorus", Tallinna Kammerkoori dirigendina alustas ta tegevust 1994. aastal. Aivar Leštšinski oli ka 1999. aasta Üldlaulupeo üks dirigente. 2006. aastal omistati Aivarile Eesti Kultuurikapitali aastapreemia. Aivar Leštšinski tegutses Tallinna Kammerkoori peadirigendi ja kunstilise juhina kuni 2017. aasta kevadeni ehk ühtekokku 23 aastat.


Mariell Aren
(s 1993) alustas kooliteed 2000.aastal Viljandi Paalalinna Gümnaasiumi muusikakallakuga klassis. Põhjalikumad muusikaõpingud said alguse aastal 2002 Viljandi Muusikakoolis klaveri erialal. Peale esimese gümnaasiumiaasta lõppu reaalklassis ja lisaastet muusikakoolis jätkusid õpingud 2010. aasta sügisest Tallinna Muusikakeskkoolis kooridirigeerimise erialal  Evi Eespere käe all. Aastast 2013 õpib ta Eesti Muusika-ja Teatriakadeemias kooridirigeerimist prof. Ants Sootsi  juhendamisel.

Ta on juhatanud Tallinna Muusikakekskooli noortekoori ja kammerkoori, neist viimast ka Viinis ja Bratsilavas nind teinud abidirigendi tööd segakooride Lehola ja Riola juures. 2014.aasta sügisest tegutseb abidirigendina Raudtee Kultuuriseltsi Segakoori  ja peadirigendina Anija valla segakoor Hannijöggi ees. 2012.aastal saavutas ta Tartus toimunud kolme kooli dirigentide konkursil III koha.

Tallinna Kammerkoori audirigent on Kuno Areng, kes juhatas koori aastatel 1962–1992.


Sügav kummardus ka kõigile teistele Tallinna Kammerkoori erinevatel perioodidel juhtinud dirigentidele:
Uno Naissoo
Arvo Ratassepp
Heino Kaljuste
Ants Üleoja
Toomas Kapten
Andres Heinapuu
Margit Võsa
Veronika Portsmuth
Mihhail Gerts
Kaspar Mänd
Darja Selivanova
Ave Sopp