Järgmisel hooajal 55. juubelit tähistav Tallinna Kammerkoor ootab oma ridadesse uusi lauljaid. Häid lauljaid mahub igasse häälerühma, seega kui Sinu mõtetes mõlgub koorimuusika, oled oodatud!

Kooriproovid toimuvad teisipäeviti kell 18.15 – 21.30 Paksus Margareetas. Lisaks iganädalastele proovidele koguneme kord kuus nädalavahetusel ka laulupäevale ning anname sageli kontserte. 2016/2017 hooaja tipphetkedena on täna kavas osalemine projekti 101 Koorilaulu salvestustel, osavõtt Tuljaku võistulaulmisest ning kontsertreisid Peterburi ja Portugali.

Ootame uutelt lauljatelt mõistagi viisipidamist ja head lauluhäält, aga ka noodilugemise oskust. Mis aga peamine – ootame teilt soovi jagada meiega laulurõõmu ja pühendumist meie ühisele eesmärgile pakkuda meie kuulajatele kõrgetasemelist koorimuusikaelamust.

Lisainfo saamiseks ning oma liitumise soovist märku andmiseks palume teil pöörduda meie koorivanema Anu Lepasepp-Mugu poole aadressil info@kammerkoor.ee või telefonil +372 5276678.

Meie hooaeg algab ametlikult 21. augustil, kuid oleme valmis entusiastlike uute lauljatega kohtuma ka suvel – võta ühendust!

Peatse kohtumiseni!
Tallinna Kammerkoori pere