Käesoleval hooajal oma 55. tegevusaastat tähistav Tallinna Kammerkoor otsib 2017. aasta sügisest uut peadirigenti/kunstilist juhti.
Viimased 23 aastat on kammerkoor tegutsenud Aivar Leštšinski dirigeerimisel. Läbi pika ajaloo on kooril olnud au töötada paljude koorimuusika tippude käe all ning olla stardipakuks mitmetele noortele ja andekatele. Tallinna Kammerkoor on Eesti kõrgkoolide akadeemiliste kooride kõrval üks väheseid amatöörkoore, kes on suutnud aastakümnete jooksul säilitada elujõulisuse ja kõrge kunstilise taseme. Soovime ka edaspidi esitada laiapõhjalist repertuaari Eesti ja maailma muusikavaramust.

Kammerkooril on ligi 30 liiget, kes kohtuvad proovides igal teisipäeval ning kord kuus nädalavahetuse laulupäevadel.
Viimaseid saavutusi:

2017.a. Eesti segakooride võistulaulmine Tuljak A-kategooria III koht ja parima kohustusliku laulu esitamise eripreemia;
2016.a. Jõhvi kammerkooride festival A-kategooria IV koht;
2016.a. Riva del Garda rahvusvaheline koorikonkursilt kaks kulddiplomit: II koht segakooride kategoorias ja III koht sakraalmuusika kategoorias.

Ootame konkursile kandidaate, kes soovivad vedada aktiivselt Eesti vanima kammerkoori tegevust, astudes vastu uutele põnevatele väljakutsetele. Soovime leida dirigenti, kes seisaks hea selle eest, et Tallinna Kammerkoor kuuluks ka tulevikus Eesti harrastuskooride paremikku.

Tallinna Kammerkoori juhatus ootab kõiki kandideerimisavaldusi hiljemalt 26. maiks aadressil info@kammerkoor.ee. Kandideerimisavalduses soovime näha ülevaadet kandidaadi senisest tegevusest koorijuhina ja suurimatest saavutustest ning tema esmaseid ideid Tallinna Kammerkoori võimalikest arengusuundadest.

Kõik huvilised on lahkesti palutud koori sünnipäevakontserdile 25. mail kell 19.00 Rahvusooper Estonia kammersaalis.

Lisainfo konkursi teemal:
Anu Lepasepp-Mugu
Tallinna Kammerkoori president
Tel 5276678
info@kammerkoor.ee 
www.kammerkoor.ee